Savier

Snědl jsem spálené maso. Co mi hrozí?

Zdravíčko, mám problém.. Snědl jsem nedávno spálené kuřecí maso, bylo připálené zespodu. Jenže jsem se dočetl, že to obsahuje karcinogení látky :(( Je tady někdo kdo snědl kdysi připálené maso a je dodnes v pohodě? Mám strach. Díky moc za rady..

Nejlepší odpověď
Malvína

Bože!!! Víš kolik špekáčků na uhel spálených jsem snědla? Když se nařezal, tak ty kraje byly samozřejmě echt očouzené. Ale to bylo to nej! Karcinogenní látky spálené obsahuje, ale pro “získání” rakoviny by ses jím musel ládovat bůhví jak dlouho. Nebuď přecitlivělý. A mám dojem, že jsi Boy13, akorát v novém kabátě 😉

Další odpovědi
Mravenec

Ano, nesčetněkrát. Jistě nebyl spálené na uhel, to bys ho nepozřel. Každý někdy snědl něco připáleného. Karcinogenní látky jsou dnes všude.

Na tvé dotazy již dále nemá cenu odpovídat, jsou provokativní, stále se opakující hypochondrické výplody a nesmyslné, mnohdy až absurdní teorie a situace.

paul1

Já dnes, dostáváme obědy z restaurace. Bylo to stehno a rýže, stehno na spodní straně mírně připálené. Mně to nevadí, v minulosti se mi to stalo víckrát. Nejvíce v mládí, když jsme chodili na čundry a pekli maso na plátu litiny, položeném na dvou kamenech anebo později na chatě, kde také nebyly ideální podmínky pro vaření. Je to už dávno, následky nebyly.

Emefej

Dávám ti rok, maximálně dva…

Drap

Ano snědl jsem a ne jednou. Nic se ti nestane.

Arne1

Jsou „kuchaři“ kteří turistům připálená kuřata dělají naprosto běžně. A to i v 5* hotelech.

zjentek

Ale prosím tě, trocha furanu mrtvolu nedělá! Kdo je milovníkem grilování/BBQ, furanu se nevyhne. Někteří grilovali loni i dříve a jsou v pohodě dodnes.

Máš-li bobky ze smrti, článek v linku raději nečti>>> https://plzen­.rozhlas.cz/proc-je-dobre-ohrivat-detskou-vyzivu-a-jako-kavu-preferovat-turka-duvodem-jsou-8247996