iceT

Snazite se sedet u pc zdrave,nebo se vselijak hrbite?

Zajima me to z toho duvodu,ze jak si tak sedim a snazim se sedet normalne,tak vselijak kroutim a skladam nohy pod sebou,a zjistuju,ze mam uz par dni vzdy vecer oteklou levou nohu,i lytko a kotnik,jako bych mela vyron,ale nic me neboli.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak to mě bolí kolikrát celej já.
Sedím tak, že mám nohy v kolenech opřené o stůl. vidět to nějaký doktro, tak ho asi šlehne.

Další odpovědi
Mili @

taky se kroutím a nevím kam s nohama a bolej mě i záda…
to se snad při PC ani nedá sedět „hodiny“ rovně… 😁

panenka

Snažím se iceT sedět u PC tak jak se má ale po chvílce protože už mě to tak nebaví tak dávám nohy přes sebe,sedím na tůrka zatím mi nohy tak jako tobě ale neotekly.Pokud máš oteklou nohu udělej si zábál z octu zaaž fáškem a mělo by se ti to do rána spravit.Taky octový zábaly na to používám

ten který je

Já ted momentálně ležím a notas je na stolku.

hanulka11

Sedávám někdy na míči , když už nevím jakby. A věřte,že je to velká úleva- jen je to dost nízko,ale dá se to.

panenka

Nemáš zač iceT taky koukám kolik nás tu je kteří nesedíme tak jak se má 🙂

iceT

Jak tak koukam,tak nebudu sama,kdo nesedi dobre,mozna by byko dobre poridit si nejakou zidli…diky za odpovedi:-)

iceT

Ono sedet predpisove by se stejne asi nedalo,ja se o to snazim a stejne se behem chvile sesunu do hrbata…