Avatar uživatele
jirka F

Snažili se vás rodiče ze svého pohledu toho co nejvíce naučit?

Co nejvíce jste si z jejich učení do života vzali?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? da ny před 1032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Ani ne.
Nějaké základy jsem dostala (do 15), něco jsem si vzala, okoukala. Rostla jsem, jako dříví v lese ;D Do mého života příliš nezasahovali. Partnerský vzor, spolupráce byl velmi dobrý. Nikdy jsem nestrádala. Pro tátu jsem dlouho byla „zklamáním“, vetřelec. Hodně dlouho jsme nenašli společnou řeč. Maminka byla „světice“ :) Mnohé řeším, dělám po svém/jinak. Ve vzdělávání, osobním rozvoji mne příliš nepodporovali. S knihou v ruce, jsem „zbytečně utrácela čas“. Některé „chyby“ nedělám, dělám jiné (ty své). Při vyprávění a vzpomínání (při rodinných setkáních, návštěvách, pobytech), jsem pozorně naslouchala. A vzpomínám s láskou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ten který je Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Za průpravu do života vděčím spíše prarodičům.Nikdo mě nedal nic zadarmo,na vše jsem si musel vydělat prací a prarodičům děkuji za vše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Spoustu věcí. Těžko vyjmenovat. Rodiče už sice dost dlouho nemám, ale stále se vracím k tomu, co mě kdysi říkali, a co jsem tenkrát za moc užitečné nepovažoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nic moc, spíš jsem se snažil něco odkoukat. Výjimkou byl děda, ten mě už jako kluka naučil vše o houbaření a vydrželo mi to až dodnes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Určitě ne.

Naopak, mnoha patogenním návykům od nich bylo nevyhnutelné se odnaučit, některé už však zůstaly. Nezbývá, než se za sebe stydět. );

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek