hapiky

Snášíte těžce, když vás někdo předběhne ve frontě, nebo raději volíte ve své duši klid a mír?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Záleží na tom, kdo mě předběhne. Pokud je to mladá, pěkná dívčina, neprotestuji :)

Další odpovědi
luckykubrt

Já volím v duši mír a klid, proto nechodím na fronty. :D

marci1

Ze své klidné a mírné duše upozorním „předbíhače“, že se spletl a patří až za mě. Úplně v klidu a pohodě! 🙂

Kepler

Asi tak jako Raibek. Když můžu studovat hezké poprdí, nevadí mi to. V ostatních případech zůstanu v klidu, jako důchodce mám času víc než dost. Však on se většinou ozve někdo jiný.

Kryšpín

Zeptám se urozeného pána, nebo dámy zda je u hasičů, v záporné odpovědí dodám proč nemá zapnutý maják a není li buzín, nebo lesba tak nechť zapne mozek, příp. prohlásí, že je Hogo-fogo

ivzez

Ono se dnes ještě někde předbíhá ve frontách? Na co?
[Frontu jsem viděla naposled snad ještě za minulého režimu.]

hapiky

ivzez: Fronty jsou stále, u pokladen, v nemocnicích, autobusových zastávkách, na sportovních událostech. Když mě předbíhají a strkají na letišti mám alespoň jistotu že jsem opět v Česku.

ivzez

Mně se vybavily čtvrteční fronty na knihy
(věděli jsme předem, co má kdy vyjít), na maso apod.

Dnešní čekání, než přijdu na řadu, za frontu nepovažuji
(u poklady přede mnou většinou stojí 1–2 lidé).