Avatar uživatele
Shaohao

Smýšlení lidí na zpravodajský serverech?

Již delší dobu sleduji rozdíly u diskutujících lidí na novinkách a idnes a dost mě to zaráží. Ať už v názorech, opti|pesismus, tak především v „inteligenci“, které na mě „sálá“ při pročítání výplodů diskutujících.

Proč jsou na těchto serverech, tak velké rozdíly v názorech a celkové úrovni diskuze u jakéhokoli článku? Hraje roli politická orientace? nebo intelekt lidí?

PS. jsem ještě „dítě“ a do těchto věcí vůbec nevidím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, mandat před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Novinky patří komunistům (tedy KSČM) – a velmi často vyjadřují jejich postoje (aspoň v minulosti tomu tak bylo, už nějakou dobu ´to´ nečtu.
iDnes zaujímá postoje ´středové´ – informuje méně tendenčně.
A od toho se odvíjí i ´kvalita´ čtenářů (a tím i diskutujících)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Z Novinek se stal bulvár s převahou diskutérů snad z Halo novin.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mandat

Protože na novinkách často diskutují starší lidé, kteří s počítačem moc neumí a děti jim jako domovskou stránku nastavily seznam. A taky nikdo jiný se nebude registrovat za těch podmínek, jaké tam jsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kesim

Když jsem si jednou přečetl diskuzi na novinky.cz tak už jsem podobnou chybu nikdy neudělal. Komentáře u politických článků jsou vesměs prokomunistické a protihavlovské a i u článků s jinou tématikou se tyto názory projevují což mi přijde dost smutné. Už ty diskuze nečtu a nedělám si starosti s ubohostí některých lidí.
Asi to není odpověď na tvůj dotaz, ale jen můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Protože je takovýto názorový rozdíl v běžné populaci. S tím se musíš smířit.

Čtu všechno a dělám si svůj úsudek. Opravdový střed neexistuje. To je jen oblbování lidí.
Svým způsobem jsou diskutující na Novinkách stateční, neboť vystupují
pod svojí opravdovou identitou. Věřím že řada zdejších by se to neodvážila.
Nevím čí jsou Noviny,je mně to jedno, ale jestli patří levici,tak nejsprostší a nejstupidnější komentáře tam má pravice.
Doplňuji:
Tady je to stejné. Jenom se to demokraticky maže.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek