Avatar uživatele
LaDy MuSiC

Smysl pro humor......

Myslíte že smysl pro humor je dar, vzácná věc? Nebo ho podle vás má každý druhý člověk. A podle čeho uznáváte, že člověk skutečně smysl pro humor má?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Tak zdárným příkladem je naše drahá -iv-…
Má tak překrásný a přirozený smysl pro humor,že ten je dle mě opravdu vzácný.
Je stále nad věcí,ze všeho si bere to lepší a rozveselí i tu nejpochmurnější atmosféru…
Já chodím na net s jídlem a už nesčetněkrát mě smíchy zaskočilo.
Také se odjakživa ráda směju,ale tak přirozený a neustálý smysl pro humor,jaký má -iv-,se zas tak často nevidí..hýčkejme si jí…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

Já si myslím,že to je dar a poměrně vzácný.
jinak si taky myslím,že spousta lidí nedokáže rozlišit a oddělit ten vzpomínaný cynismus od lehké ironie,ale i ta k životu patří.Nejvíc mne ale dokáže naštvat,když je vtip rozebírán vědecky,psycho­logicky a rasově.To je opravdu neštěstí a svědčí to o duchu mdlém.Osobně nějak nemůžu pochopit a vstřebat vtipy některých našich umělců s vulgarismy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Podle mě ho v sobě má každý člověk. Přesvědčila jsem se o tom nedávno, když jsem naši nejvážnější učitelku, kterou jsem doposud viděla jen s vážným obličejem a rty stáhlými do rovné ‚šňůrky‘, smát se. Bylo to na školním představení, celé to odehrálo pět herců (přičemž na hlavní scéně vedli hlavní dialog jen dva), jeden z hlavních herců dělal celý scénář a pobavil nejen ji – ale i celou školu!

On je ale problém odhadnout, jaký humor na koho použít. Tam už problémy jsou. Ale každý člověk ho v sobě má. Tím jsem si jista.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Souhlasím, že jistý smysl pro humor máme všichni. U některého druhu je ale pohyblivá hranice mezi smyslem pro humor a cynismem například…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek