LaDy MuSiC

Smysl pro humor......

Myslíte že smysl pro humor je dar, vzácná věc? Nebo ho podle vás má každý druhý člověk. A podle čeho uznáváte, že člověk skutečně smysl pro humor má?

Nejlepší odpověď
Andělé

Tak zdárným příkladem je naše drahá -iv-…
Má tak překrásný a přirozený smysl pro humor,že ten je dle mě opravdu vzácný.
Je stále nad věcí,ze všeho si bere to lepší a rozveselí i tu nejpochmurnější atmosféru…
Já chodím na net s jídlem a už nesčetněkrát mě smíchy zaskočilo.
Také se odjakživa ráda směju,ale tak přirozený a neustálý smysl pro humor,jaký má -iv-,se zas tak často nevidí..hýčkejme si jí…:-)

Další odpovědi
jendahun

Já si myslím,že to je dar a poměrně vzácný.
jinak si taky myslím,že spousta lidí nedokáže rozlišit a oddělit ten vzpomínaný cynismus od lehké ironie,ale i ta k životu patří.Nejvíc mne ale dokáže naštvat,když je vtip rozebírán vědecky,psycho­logicky a rasově.To je opravdu neštěstí a svědčí to o duchu mdlém.Osobně nějak nemůžu pochopit a vstřebat vtipy některých našich umělců s vulgarismy.

WeeBear

Podle mě ho v sobě má každý člověk. Přesvědčila jsem se o tom nedávno, když jsem naši nejvážnější učitelku, kterou jsem doposud viděla jen s vážným obličejem a rty stáhlými do rovné ‚šňůrky‘, smát se. Bylo to na školním představení, celé to odehrálo pět herců (přičemž na hlavní scéně vedli hlavní dialog jen dva), jeden z hlavních herců dělal celý scénář a pobavil nejen ji – ale i celou školu!

On je ale problém odhadnout, jaký humor na koho použít. Tam už problémy jsou. Ale každý člověk ho v sobě má. Tím jsem si jista.

poa.li

Souhlasím, že jistý smysl pro humor máme všichni. U některého druhu je ale pohyblivá hranice mezi smyslem pro humor a cynismem například…