magicm18

Smychani barev

Vnucka,maluje temperovymi barvy ,no,a pta se mi kdyz smycha cervenou s modrou jaka vznikne?nebo zelenou s jinou?Jaka vznikne barva?Pokud mate zkusenosti ,dejte vedet.Dik.Vnucka bude rada.
Doplňuji:
Omlouvam se ,se smichem,za to „y“,ve slove smíchani.Chybicka se vloudila.

Nejlepší odpověď
mojitek

červená s modrou = fialová
Ale černou nevytvoříte smícháním.

Další odpovědi
dudu

Proboha, co je v tomto případě lepší: veselí smých nebo hořká pláč??

Mili @

červená + modrá = fialová
modrá + žlutá = zelená
zelená + čevená = černá
a barvy se, prosím, míchají…