comando2

SMSKA…???

slouží to v pravních věcech jako kdybych poslal druhé osobě doporučeny dopis a odedne příjmuti smsky beží třeba nějaka lhuta ??

chci vědet jestli je to normalní smska která nema žádnou vádu a nebo jestli smsky mají právní vahu co se tyče reklamace a pod.

Nejlepší odpověď
Drap

U zprávy by byl problém s prokazováním. Má smysl spíše informativní.

Další odpovědi
www

Zpráva sms nemá žádná práva jako doporučený dopis.

KdoSiOdJinud

SMS jde včetně odesílatele padělat, věc dokázání původu je pak záležitost znalce. U soudu platí jako důkaz každá věc / prvek, co poslouží k objasnění skutečností…