bolak

SMSEMAIL na vodafone

Má vodafon stále sms email? Pokud jo, dá se to zařídit i z normální nepaušálové simkarty? Jak to přesně funguje, dojde to hned, je to zdarma, a chodí to po 160 znacích nebo jak?

A prosím podrobný návod jak to zřídit, jsem dnes obzvlášť líný, tak ať to nemusím nikde hledat.

Nejlepší odpověď
beer

Můžeš mít třeba jen kartu, alehlavně mít také heslo (nemáš-li, pomůže operátor). S tím se také domluvíš na zřízení SMS e-mailové služby.
Nebo z netu můžeš vstoupit do samoobsluhy (přihlásíš se telefonním číslem a heslem), zvolíš Nastavení služeb, pak Internet, SMS E-mail. Zvolíš svoji vodafone e-adresu, uložíš, na telefon ti potom ale většinou nepřijde celý mail.
Praxe Vodafone
Doplňuji:
Služba je zdarma.