Littl3

Když posílám SMS z česka do polska platím víc?

Když posílám sms do Polska platím víc ? nebo když pošle on z Polska do Česka platí on víc ?:D

Nejlepší odpověď
anonym

Kdo je „on“??? Odkud a kam SMS posíláš??? Zkus ten dotaz upřesnit…
:-O
___
SMS

  • pokud posíláš z českého (v Česku) na české číslo někde, je úplně jedno, kde se to číslo příjemce aktuálně nalézá – v Česku, Polsku, EU, Tunisu, tramtárii… – platíš, jako by to číslo bylo v Česku
  • pokud posíláš z českého (v Česku) na cizí číslo někde – platíš podle svého tarifu (odeslání SMS do ciziny), může se lišit i tarif pro různé země (a zase je poměrně jedno, kde se dané číslo nalézá)
  • pokud „on“ pošle SMS z Polska – z polského čísla na české, platí podle svého tarifu pro posílání SMS do ciziny
  • pokud „on“ pošle SMS z Polska – z českého čísla na české, platí podle svého roamingového tarifu + podle svého běžného tarifu pro SMS