panenka

sms mania.cz o jaký kod se jedná

Dobrý večer ted jsem své kámošce posílala sms ze sms manie při dokončení mě to žádá o kod můžete mě napsat o jaký kod se jedná?děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je to kód, který opíšeš a poté odešleš smsku. Jde o to, že je to ochrana proti různým robotům, kteří neumí tento kód přečíst a nelze tak automaticky odesílat různé smsky.
Ten kód je v tom okýnku.