mj81

SMS jízdenka – kolik vlastně stojí? Platím jen za jízdenku a nebo navíc i za poslání SMS?

V různých českých městěch jsou SMS jízdenky – někde stojí 26 korun, někde 15, … Ale: Když si takovou jízdenku zaplatím, stojí mě to jen těch 26 nebo 15 Kč a nebo platím ještě další peníze podle tarifu mobilního operátora za to, že jsem odeslal SMS?

Nejlepší odpověď
jennysh

Cena SMS jízdenky činí 26 Kč (včetně DPH) + cena SMS dle vašeho tarifu u operátora.