jarys

SMS financni poradenstvi je v soucasnosti v kurzu. Co vy na to?

Odpovědi
Jsemtady

Financni poradenstvi je vlastne jen prodej pojistek a sporeni. To nebude v kurzu nikdy. Obzvlast ne v krizi. Beznej clovek setri kde se da a rady typu"vse zrus a udelej si nove pojisteni a sporeni" nepotrebuje. Mno a lidi kterych by se to tykalo, tj. ze skutecne maji penize a nevi co s nima bezne radeji daji na osobni kontakt. Jedina pojistka co bych tak pres sms koupil je ruceni na auto.

Hakunamatata

SMS finanční poradenství? Tomu bych věřila asi tak jako oblibenym sms podvodum jako vesteni jednorozce ci zjistí, zda te miluje.

anonym

Uzavírání smluv prostřednictvím sms nebo prostřednictvím internetu je strašně fajn, protože takovou smlouvu lze uzavřít „z pohodlí domova“. První problém nastane, když dojde k pojistné události, nebo je třeba řešit úvěr. S tím jsou potom teprve potíže, protože vše řešit internetem a poštou nejde.
Neexistuje lepší možnost vyřizování, než si zajít na přepážku a řešit své záležitosti přímo tam.

e-rvin

Vůbec se nedivím, ýe je v kurzu. Mladá společnost, mladý kolektiv a kreativní myšlení. Ať se udrží na trhu co nejdéle. Přeji jí hodně úspěchů. Ervin.

jarys

No…, myslel jsem, ze na moji otazku dostanu konstruktivni odpoved, zkusenost ☹