Smrtící omyl v navigaci?

14.2.1945 Na hlavy překvapených Pražanů se sypou bomby,701lidí umírá,a na 1184 osob utrpí zranění,kdo provedl tento nálet,a kam měl být původně určen?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak kromě jiného byla značně zničena botanická zahrada, což si myslím byla velká škoda, tenkrát to zlikvidovalo několik vzácných druhů, které se už pak nikdy v historii botanické zahrady neobjevili.

Další odpovědi
Miroslavst

Nálet provedla šedesátka amerických bombardérů, které se kvůli chybě v navigaci slpetly Prahu s německými Dráždany, jenž leží 150km severněji.