SickBreed

Smrt v kriminálním seriálu?

Bohužel nevím o jaký seriál se jedná, pravděpodobně nějaká CSI, NCSI, Miami, New York…opravdu netuším, mám v tom zmatek. Jedná se mi o scénu, kdy skoro na konci dílu (myslím) to jedna z vyšetřovatelek dostane odstřelovací puškou přímo do hlavy (teda myslím že to byla odstřelovací puška a myslím že do hlavy 🙂…pokud si dobře pamatuji, vidí to i její kolegové.

Chápu že je to strohý popis, ale pokud by někdo věděl, tak mě zajímá název seriálu a postava která zemře. Dík.

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.se­rialzone.cz/se­rial/namorni-vysetrovaci-sluzba/epizody/sou­mrak/

Agent Gibbs z NCIS a jeho tým mají opět plné ruce práce. Tentokrát jde o práci profesionálů, kteří se vydávali za dopravní policisty a zavraždili dva námořníky poté co je zastavili za překročení rychlosti. Jednomu z námořníků byly useknuty ruce.

Agent Dinozzo přišel nedávno skoro o život a měl by ještě pár dnů ležet v domácím ošetření. Gibbsovi však oznámí, že se už cítí lépe a chce nastoupit zpět do práce.

Právě Dinozzo objeví při obhlídce místa činu nastraženou bombu, která se aktivuje otevřením kufru na automobilu, a tím zachrání život svým kolegům. Gibbsovi je jasné, že šlo o past. Někdo chtěl, aby se do případu zapojili jeho lidé. Použil vojenské výbušniny extra třídy z dobře utajeného zdroje, aby je zlikvidoval.

NCIS také zjistí, že z letecké základny byl ukraden speciální letoun. Letoun je sice pro dnešní potřeby námořnictva zastaralý, pro teroristický útok je však dostatečný. Vzápětí NCIS získá informaci, že Ari Haswari je ve městě a chystá se nejen na teroristický útok, ale též zavraždit Gibbse. Gibbs zjistí, že útok je namířen na vracející se námořníky z Iráku.

Útoku se sice podaří zabránit, při akci je však zastřelena Kate kulkou, která patřila Gibbsovi…
je to poslední díl druhé série.

Další odpovědi
bolak

Mám pocit že to bylo v NCIS:Námořní vyšetřovací služba poslední díl první série, ale už sem toho viděl tolik, že mi to všechno plývá.

Mrkni jestli nepoznáváš nějakou z postav > http://www.im­db.com/title/tt036484­5/
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=J4nY2pV­Arwg&feature=re­lated

baghira

Poslední díl druhé série NCIS. Ve třetí sérii nahradí zastřelenou Kate agentka Ziva David.