bolak

Smrdí slon?

Má taky takovou „zvláštní vůni“ jako třeba kráva nebo prase, který se taky vůbec nemejou, a nebo je bez chuti a bez zápachu?

Nejlepší odpověď
VeveVeve

Podle mě záleží na tom jak čisto ma ve svém výběhu

Další odpovědi
zzzzz

U nás v ZOO smrdí. Chuť jsem nezkoušela 🙂

anonym

Smrdí jako Ezaur.

dudu

Každé zvíře ale i člověk má svůj pach. Rodina naší dcery chová pidikrálíčka a já ho cítím jen co vstoupím do dveří jejich bydla. U zvířat je míra zápachu přímo úměrná nejen velikostí, ale též jejich stravou. Největší, téměř nesnesitelnou rychnu jsem zažil při uklízení stájí malých telat, které jsou ještě krmeny mlékem. Navíc ty potvůrky citelně kopou.

zjentek

ne víc jako my