Matthew

Smrdí kuřákům jejich vlastní cigarety ? :D:D

Já jsem jediný z mojí rodiny kdo nekouří :) Zaplať pán bůh, ale ten smrad nedokážu vystát :D Nahulené v restauracích, u zastávek, bla bla bla … Jen by mě zajímalo, jistě se tu najde spoustu kuřáků, jestli to dokonce smrdí i těm co kouří, ale nepřestanou protože to je už hold návyk nebo už jsou s tím prostě smíření. Protože dostávat ten odér z hadrů když někam jdu je mazec :D a pak jsem za blba že nekouřím a smrdím mi to z hader víc jak kuřákům :D PS: Vadí vám na partnerovi že kouří cigarety ??
Doplňuji:
to kri kri: Z osobního hlediska dodržuji hygienu každý den, takže toho bych se u sebe nebál :) Nekouřím, neplivu, nechovám se jako hulvát, nepoužívám výrazné deodoranty či voňavky. Neviděl bych nic co by na mě mohlo smrdět nebo někomu vadit, ale i tak děkuji za názor :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jsem kuřačka a smrdí to i mi. Nekouřím v místnosti, většinou na balkoně nebo z okna. Nesnesu zahulené hospody, protože mi pak smrdí i vlasy. Je to hnusná závislost, které se neumím zbavit. Zkoušela jsem přestat, ale byla jsem tak nesnesitelná a protivná, že by se mnou asi nikdo nevydržel déle jak 5 minut. Manžel kouří taky, snažíme se to aspoň omezovat.

Další odpovědi
beer

Žádný skutečný kuřák kouř vlastní cigarety a svůj kouřový odér nevnímá. Stačí ale 14 dní nekouřit a ejhle – ono to smrdí!!
Zkušenost
P.S: pokud by to kuřákům smrdělo, tak nekouří )) Vím co říkám, jedu 60 dlouhejch za den..
Doplňuji:
zzzzz:
V tom případě nechápu, proč tedy, byť málo, kouříš? No a jestli ti to chutná a smrad ti vadí, budeš muset přitlačit na pilu a časem nebudeš cítit vůbec nic )) Na tvém místě bych ale přestal, dokud to jde..

pusinka50

Kouřím, bohužel, ale sama sebe necítím. Lidi, kteří smrdí kouřem, mi vadí, vadí mi a nesnesu zakouřené místnosti, doma mám i v zimě otevřenou alespoň mikroventilaci a během dne několikrát větrám, v létě mám otevřená okna pořád. Přestávala jsem už 3×, jen jsem vždycky začala okamžitě tloustnout, za měsíc 4 kila nahoře a nervozní jsem byla jak nevyvenčenej pes. Nemám zatím tak silnou vůli, abych přestala kouřit a taky nechci ještě víc přibrat, je běžné, že člověk v krátké době přibere 10 kg

Blblblblb

Nekouřím, jediné co jsem měla byla elektrická cigareta, která mi voněla to byl důvod proč jsem s tím začla.
Většina kuřáků začíná s kouřením s frajeřiny nebo kvůli nervům. Já začala kvůli nervům s elektrickou a nelituji, nestala jsem se na ni jakkoliv závislá a před cca měsícem jsem ji prodala kamarádovi.
Nesnáším ten smrad, když jsem venku s kamaradem/kou který kouří, a pak mi smrdí z toho vše. Ano i kuřákům to smrdí, naštěstí já v rodině nemám nikoho kdo kouřil, jen vždycky nadáváme soudružně na všechny kuřáky :)

www

Moje cigarety ani jejich kouř mně nesmrdí. Kouřím mooc ☹.

anonym

smrdia.
smrdia mi aj fuciace 100 a viackilové monštrá, autá na ulici, prevoňané fifleny , psie výkaly na ulici a mnoho iného.
hold, svet je aromatický.
čo keď aj vy niekomu smrdíte?