mikik

Smoothie Maker?

Máte někdo zkušenosti s tímto mixérem od W.S.International. Jak jste s tímto výrobkem spokojeni.Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Pájo

Na rovinu piši, že s ním osobní zkušenost nemám…ale
..nepodléhám těmto „zaručeným reklamním hitům“.
Není třeba vymýšlet „jinak“ už dávno vymyšlené a funkční – tj. klasický mixer. Smoothie Maker je právě tím příkladem výrobku, který uživateli nepřináší nic nového a ani praktického.
Z ukázky je vidět, že řadu věcí nenaseká pořádně, otočný mechanismus bude brzy náchylný k závadám, k čemu jsou sklenice s bajonetovým závitem? Nikde neuvádějí parametry motoru (příkon), nemá regulaci výkonu (jako klasický stolní mixer). Jediné, čím se stolnímu mixéru vyrovná, je jeho vysoká cena!