Kryšpín

Je příčinou smogu v Ostravě doprava, topení uhlím, smog z Polska atd.?

Je to příčinou aut. doprava, topení uhlím, příděl smogu s Polska, velké továrny mají už různé lapače a.p.tam bych původ neviděl

Původní neotázka
Smog v Ostravě příčina

Nejlepší odpověď
Drap

Vše co jsi jmenoval, k tomu nepříznivé povětrnostní podmínky, místní krajina a výsledek je tznámý. Nelze označit jako příčinu pouze jeden zdroj. Takový neni.

Další odpovědi
zjentek

Podle mýho je to Boží soud za ty povahy místních!

gecco

Zjentku – tebe dožírají tamní?
😉

zjentek

No, už jsemm lecos projel, ale takový citrony* se nevidí ani v těch nejchudších tropech, to se prostě musí spatřit na vlastní oči, jinak cizinec neuvěří. Stačí v pauze vystoupit na vlakovým, OV Hl.n. a projít si z peronu skrze halu ven k šalině a rychle z5 do vlaku a odjezd! Musíš ale cestou koukat místním do tváře a to na vysvětlenou bohatě stačí!

*kiselý xycht

cochee

To je trošku mimo logiku. Na velkých nádražích (kdekoliv) máš tak 50% šanci, že člověk, kterého potkáš, je resp. není místní. Mimochodem k šalině skrz halu neprojdeš, nejsi totiž v Brně, ale v Ostravě. A mimochodem, proč bych se měl na každého sluníčkově usmívat jak … ?