Veruxxx

Smluvní nájemné, jak a kdy ho co nejšetrněji sdělit?

Zdravím,

koncem roku 2012 v našem panelovém domě budeme měnit regul. náj. na smluvní a těmto nájemníkům se zvednou nájmy cca o 63%. Dnes v novinách jsem četla, že je dobré to s nájemníky začít řešit už nyní. Potřebovala bych poradit, jak to co nejšetrněji a nejlépe nájemníkům sdělit.
Přesnou cenu ještě nevím, ale nechci to na nájemníky rychle vybafnout a starejte se, ale ráda bych, aby s tím byli obeznámeni dříve, ať mají možnost vše promyslet.
Poraďte prosím.

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak v tomhle případě narázíš ať to budeš říkat třeba po slabikách.
Ještě jsem nezažil aby někdo schvaloval zdražení i když oprávněné.

Další odpovědi
rodier

Udelejte si v excelu nebo powerpointu nejak jednoduse prehled prijmu a vydaju a ukazte jim, jak moc nevydelavate na tom, kdyz tam mate smluvni najemne a postavte je do vasi role. Co by delali oni, kdyby dostavali za praci mene penez nez kolik zaplati, co by delali. A uvidite.
Doplňuji:
myslel sem samozrejme regulovane :)