Smlouva o půjčce

Je nutné při smlouvě o půjčce, aby věřitel a dlužník měli na smlouvě ověřené podpisy? Kde najdu aktuální bezplatný vzor smlouvy o půjčce? Děkuji

Odpovědi
standa

Otázku případného ověřování podpisů neřeší žádný předpis, ale výhradně jen požadavek jedné smluvní strany, který však druhá strana nemusí respektovat…, ale pak se může stát, že k uzavření smlouvy třeba vůbec nedojde 🙂

Vzor takovéto smlouvy naleznete na stovkách webových stránek jako např. na té ve zdroji.

Zdroj: http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/vzory_prav­nich_smluv/smlou­va_o_pujcce_vzor_zdar­ma_ke_stazeni­.html