kavon

Smlouva k pronájmu bytu

ráno jsem vám psal ohledně situace mé známé,potřebovala by poradit jak napsát smlouvu k pronájmu bytu,aby její manžel jí vše platil,jak pronájem tak i služby,zda-li je to možné,děkuji

Odpovědi
standa

Nerozumím…, jestli si dobře pamatuji, tak se jedná o případ, kdy manžel je vlastníkem bytu (který splácí z hypotéky) který nespadá do SJM.

Jeho manželka nemusí uzavírat žádnou smlouvu k pronájmu…, její užívací právo k bytu není smluvní, ale zakonné.

Prosím o upřesnění.