Mr. Marek

Smířili se podporovatelé Bidena z pravého břehu, že byl favoritem i Komunistické strany USA?

Odpovědi
hapiky

Nesmířili by se, kdyby byl komunistickým kandidátem. I komunisté mohou volit demokraty či republikány.

Pepa25

Nefér argument. Pokud jsou (fakticky) pouze dva kanditáti, tak je logické, že je podporují i krajní křídla ('na jedné straně neonacisti a na druhé komunisti). Klíčové je, aby jim daný kandidát nenadbíhal a dělal co nejvíce středovou politiku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Pepa: Co je nefér na tom, že to demonstruje levici? Přece je legitimní přiznat, že sem tam pravicový volič podpoří levici v čele s leaderem.

Mr. Marek

Hapiky: Tak u těch republikánů nevím, když jsou antikomunisté.