jezurka

SMÍM VYCESTOVAT DO CIZINY TYDEN PO SVATBĚ S CESTOVNÍM PASEM NA VYDANÝM PŘED SVATBOU?

Nejlepší odpověď
standa

Odpovím možná diskriminačně 🙂

Pokud jste muž, tak ano. Pokud jste žena a přijala jste po svatbě příjmení manžela, tak je váš pas se jménem za svobodna NEPLATNÝ…

…ale asi se to zmáknout i s tímto pasem, protože prakticky nebudete asi nikde osvědčovat svůj rodinný stav.

Další odpovědi
panenka

jen s novým pasem na kterém bude vaše nové příjmení.možná by se to dalo udělat i takto