iceT

Smím ukázat svůj výtvor?

http://img.na­dapenny.com/t20/113­03/nadap124101955­321231.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/113­03/nadap124101989­332231.jpg

Nejlepší odpověď
led

Heezkéé!

Další odpovědi
Jikra

No to je pěkný.Holka šikovná.

tom004

Pěkná práce a ještě rychlá.Máte můj obdiv.

Drap

Skvělé, blahopřeji – šikovné ručičky

ten který je

To už máte hotové?Šikulka.:-)

hanulka11

Moc pěkné – povedlo se ti to – dala jsi výztuž? Aby se ti to jak to bude videt nezdeformovalo?????

anonym

Krásný!Fakt!

anonym

Jste proste nase koralkova kralovna. A vite co ? Jestli je to vas konicek ,ja bych si od vas klidne takovy venec koupila na dobirku. Nemusela bych ho alespon nekde shanet po trznicich a stejne bych takovy hezky nesehnala.
A udelat si ho sama ? Na to jsem velke nemehlo. ☹
Tak jestli ano , napiste mi jen do diskuze ano a ja vam poslu na sebe kontakt. Diky.

  • iv-

Andělé

Moc krásné:-). Jste šikovná.Také si ráda vyrábím sama,jak věneček na hřbitov,veliko­noční,nebo vánoční na dveře i na stůl.Mám z toho pak velkou radost a musím se na to pořád dloooouho dívat..:-)
Krásně se Vám to povedlo,fakt nádhera…:-)

aramah

Moc moc šikovná :D

lexx

udělala sama ? šikovná

rosinka

Umíííí!!! Moc hezké.

johana 56

Smekám,nádhera.
Doplňuji:
V žádném obchodě by se něco takového nenašlo.Tady bych si určitě objednala i když přes internet nenakupuji.

Deli

Moc hezké, taky vyrábím kde co…
Jedna naše kolegyně mi tu poradila nabízet své výtvory na www.fler.cz – už jsem se zaregistrovala, ještě ale své nabídky nevyvěsila, je to zatím ve foťáku 🙂
Tak taky posílám tuhle radu.

iceT

díky za radu,zkusím.

iceT

Iv,kdyby to bylo pro druhé,tak bych si dala speciálně záležet,královnou ještě nejsem,neumím všechny techniky a že se jich nabízí hned několik.Na složitější věci si zatím netroufám.Ale kdybyste měla opravdu zájem,tak pro Vás udělám,napište mi když tak na meil v profilu,Vy jste tady nezkontaktova­telná.:-)

anonym

Ok. Pisu. 🙂

iceT

Díky,ozdoby byly už hotové,chyběl mi jen ten věnec.....

iceT

Haňulka:uprostřed toho jehličí je kruh z březového proutí zpevněný drátem,tak snad to vydrží.Ale stejně to jehličí asi opadá,tak napřesrok budu připravená s korpusem hotovým.
Jen ty ozdoby si sundám.

hanulka11

tak to jsi fakt šikulka

iceT

děkuji,přijímám i kritiku…

led

Je to -Heezkéé!- ale,
Malú kritiku (v dobrom) si ale neodpustím. Keď budete robiť ďalšie, pozrite sa na to z diaľky a trochu to „vyvážte“. Myslím tým, podľa obrázku vpravo od klučky (orientácia 2 hodiny – podľa hodiniek) máte zúžený profil venca bez ozdoby. Ak by to bol vrch je to v poriadku, ale skúste to vyvážiť tak, aby ozdoby, farba a profil venca boli vyvážene umiestnené.
Žiačka iceT, píšem za 1.

iceT

díky

kapka

Hezký, já jsem se do takové věci ještě nikdy nepustila.