smim si zazadat o hypotecni uver,ci financovani ze stav. sporeni pokud mam smlouvu o provedeni prace na dobu neurcitou?

Odpovědi
panenka

Pokud máte smlouvu na dobu neurčitou tak si o úvěr zažádat můžete.Záleží ted na tom kolik máte měsíčně jakou částku si chcete půjčit

anonym

Urcite ano. je to to nejlepsi, co muzete mit . Pracovni smlouvu na dobu neurcitou. Kdyby jste ji mel napr. na 2 roky , tak to by vam nikdo nic nepujcil. Takhle vas z prace nemuzou ani " jen tak " propustit. -iv-

Jambalaya

Předpokládám, že máte na mysli „Dohodu o provedení práce“ na dobu neurčitou.
Pokud ano, tak požádat si můžete, ale nic vám nedají 🙂

Salvaje

Tak zažádat si můžete vždycky, za to nic nedáte. Jestli Vám něco dají nebo ne, to už je jiná otázka. Ale na tu nejde paušálně odpovědět. To Vám řekne až banka po podání žádosti.