Miroslavst

Smím kouřit?

Co se asi stane, když si zapálím cigaretu ubalenou z listů koránu a listů bible?
Já se domnívám, že je to pouze kniha a pokud je moje, žádného tr. činu se nedopouštím.
Smím si tedy ubalit a zapálit?

Nejlepší odpověď
anonym

zapálit si můžeě,ale pak si ubal že jsi zničil a znesvětil to čemu druzí věří

Další odpovědi
alexandra

Tak to jsem se taky hádala s manželem. Já jsem tvrdila,že je to jenom kniha,ale on se rozčiloval,že je to znesvěcení bible a že se to nesmí.
Tak si radši ubal cigaretu z Káji Maříka.

Bunnik

Je to jen kniha, smíte si s ní klidně utřít … zadek, když vás pak nebude kousat svědomí. :))

Ale já osobně zacházím s knihami s úctou – ať už by se jednalo o Honzíkovu cestu nebo Bibli. Takže za mě ne, to tedy nesmíte! :)

led

Ak si ju ubalíte a zapálite verejne s veľkou dávkou reklamy môžete čakať aj „zdvorilostnú“ návštevu niektorej z postihnutých strán.
Trestného činu sa síce nedopúšťate, ale tým činom urážate náboženské cítenie ľudí.

PS. radšej budujte elektrárne – chýba vám ešte vodná a atómová 🙂

verka

To je o morálce.

tojsemjá

Díval jste se na zprávy,ne?Nevím ale jak to tam dopadlo,měla jsem telefon,tak jsem to nesledovala.Ale někde jsem četla,že se může dát pokuta za znevažování hymny.Tak proč ne za znevažování Bible nebo Koránu?I když co je znevažování?Myslím u hymny.Změna textu?Falešný zpěv? 🙂

mojitek

je prece jedno cemu kdo veri nebo neveri a kterou jakobyrádobyvíru uznává.Dulezity je jak se clovek chova k ostatnim

RAB

je to na tobě…já bych vůbec nekouřila

Gollumek.88

pro člověka, který není věřící, tyhle knihy nemají žádnou větší cenu než všechny ostatní. mě by to bylo úplně jedno. asi záleží na tvém vyznání a víře.

Martina S.

Já raději kouřím normální cigarety, ubalené zrovna nemusím.

Velbloud

Když už uděláte takovouhle zbytečnou hova…hloupost, aspoň se s tím nechlubte videem jako jeden výtečník ve zprávách na serverech typu youtube nebo Facebook, to byste lehce mohl přijít k menšímu či většímu úrazu. Bibli si ale nikdo snad osobně nevezme, to jen ten korán spíš.

anonym

Jen buran si může ubalit cigaretu z knihy.