Avatar uživatele
Miroslavst

Smím kouřit?

Co se asi stane, když si zapálím cigaretu ubalenou z listů koránu a listů bible?
Já se domnívám, že je to pouze kniha a pokud je moje, žádného tr. činu se nedopouštím.
Smím si tedy ubalit a zapálit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? led, anonym před 4966 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

zapálit si můžeě,ale pak si ubal že jsi zničil a znesvětil to čemu druzí věří

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
alexandra

Tak to jsem se taky hádala s manželem. Já jsem tvrdila,že je to jenom kniha,ale on se rozčiloval,že je to znesvěcení bible a že se to nesmí.
Tak si radši ubal cigaretu z Káji Maříka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bunnik

Je to jen kniha, smíte si s ní klidně utřít … zadek, když vás pak nebude kousat svědomí. :))

Ale já osobně zacházím s knihami s úctou – ať už by se jednalo o Honzíkovu cestu nebo Bibli. Takže za mě ne, to tedy nesmíte! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak si ju ubalíte a zapálite verejne s veľkou dávkou reklamy môžete čakať aj „zdvorilostnú“ návštevu niektorej z postihnutých strán.
Trestného činu sa síce nedopúšťate, ale tým činom urážate náboženské cítenie ľudí.

PS. radšej budujte elektrárne – chýba vám ešte vodná a atómová 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

To je o morálce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tojsemjá

Díval jste se na zprávy,ne?Nevím ale jak to tam dopadlo,měla jsem telefon,tak jsem to nesledovala.Ale někde jsem četla,že se může dát pokuta za znevažování hymny.Tak proč ne za znevažování Bible nebo Koránu?I když co je znevažování?Myslím u hymny.Změna textu?Falešný zpěv? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

je prece jedno cemu kdo veri nebo neveri a kterou jakobyrádobyvíru uznává.Dulezity je jak se clovek chova k ostatnim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

je to na tobě…já bych vůbec nekouřila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

pro člověka, který není věřící, tyhle knihy nemají žádnou větší cenu než všechny ostatní. mě by to bylo úplně jedno. asi záleží na tvém vyznání a víře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Já raději kouřím normální cigarety, ubalené zrovna nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Velbloud

Když už uděláte takovouhle zbytečnou hova…hloupost, aspoň se s tím nechlubte videem jako jeden výtečník ve zprávách na serverech typu youtube nebo Facebook, to byste lehce mohl přijít k menšímu či většímu úrazu. Bibli si ale nikdo snad osobně nevezme, to jen ten korán spíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jen buran si může ubalit cigaretu z knihy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek