iceT

Smím .............­.............­.............?

Vážení a milí uživatelé těchto stránek,vím,že je ještě docela brzká hodina na přání,ale ještě mám docela práce,proto bych tímto prostřednictvím chtěla všem zdejším lidem popřát do Nového roku hodně zdraví,štěstí,lás­ky,pohody a všeho dalšího,co jsem nevyjmenovala
☆¸.•°”˜˜”°•.¸☆ ★ ☆¸.•°”˜˜”°•.¸☆
╔╗╔╦══╦═╦═╦╗╔╗ ★ ★ ★
║╚╝║══║═║═║╚╝║ ☆¸.•°”˜˜”°•.¸☆
║╔╗║╔╗║╔╣╔╩╗╔╝ ★ NEW YEAR ☆ 2012
╚╝╚╩╝╚╩╝╚╝═╚╝ ♥¥☆★☆★☆¥♥ ★☆ ♥♥♥

Nejlepší odpověď
annas

Děkuji za přání. Pro všechny připojuji staročeské přání z poloviny 20. let 15. století:

„Nebraň dobřě činiti tomu, któž móž,
a móžeš-li, sám dobře čiň“.
(Boskovská bible)

PF 2012

Další odpovědi
hanny 2

Děkuji a přeji Tobě i všem ostatním vše dobré v celém příštím roce.Hlavně se z toho všeho negativního nezbláznit,chce to nervy ze železa!

Natee

=) Potěšila jsi mě.
Také bych všem chtěla popřát Šťastný a veselý Nový rok..
Hlavně to zdraví, pak štěstí a to ostatní už díky štěstí přijde samo ;)

mosoj

Moc děkuji.

kenyrts

Díky moooc a přidám něco pro Vás všechny:

Do Nového roku ať se všechna starost zruší, ať zavládne pokoj v duši. Co bolelo ať se zhojí, co těšilo, ať se zdvojí!

Drap

Tobě taky a připojuji se ke gratulaci pro všechny ostatní

hanulka11

Předně moc děkuji a všem přeji zdraví ať je pevné jako skála a nezradí nás , štěstí to se potuluje kolem nasbírejme si ho a pohodu tu si vytvoříme každý sám …další věci přijdou tak ,jak se o ně zasloužíme
…slavme, hodujme střídmě, ať ten r.2012 všichni v pohodě přivítáme

http://img.na­dapenny.com/t20/111­86/nadap124309590­760237.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/110­48/nadap113951170­440237.jpg

tom004

Děkuji a přeji totéž Tobě a všem ostatním.

dědapetr

Taktéž se připojuji k díkům a přání všeho dobrého v roce 2012,všem lidičkám na odpovědích.

Andělé

Moc mě to těší,děkuji 🙂
I já bych chtěla všem popřát do Nového roku jen to nejlepší,zdra­ví,pohodu a lásku.
Moc bych si přála,kdybychom se tu v příštím roce ve zdraví scházeli s úctou,pokorou­,humorem a aby nás tyto stránky stále obohacovaly..
KRÁSNÝ SILVESTR VŠEM PŘÁTELÉ! 🙂

jendahun

Děkuji a Tobě i všem ostatním přeji taky všechno pozitivní v novém roce,kromě HIV.

venkovan

Přidávám se k ostatním – pohodu v roce 2012 a i v těch příštích.

MILAN1961

děkuji a nápodobně

ten který je

Děkuji a Tobě taky všechno nejlepší,hlavně zdraví!
P.S.To je hezký výtvor.:-)

Rufus

Já též děkuji a tady lidičkám na webu a všem lidem dobré vůle přeji mocinko zdraví, tolerance k sobě a i v čím dál nejistější době vzájemnou ohleduplnost a trpělivost. Neboť nejsilnější je ten, kdo se umí ovládnout. Tak činčin!

Děda Louda

Ď. Přeposílám všem i tobě.