Matthew

Smích prodlužuje život …

… ale nic se nemá přehánět. Ale zase, kdo nic nezkusí, nic nezažije… Na druhou stranu všeho moc škodí, i když risk je zisk. No, ale kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Tak co je z toho teda pravda ? :)

Nejlepší odpověď
Pájo

Trochu komplikovaná a nejasná utázka… a na co že s to vůbec ptáš?
Na smích, který prodlužuje život nebo na míru odvahy, se kterou by se měl život žít?

Chlapům rozhodně prodlužuje život pohled na pěkná ženská (nejlépe manželčina) ňadra.
To mám z vlastní zkušenosti! ;)

Další odpovědi
quentos

když vemete od všeho trochu, máte zlatej střed a ten by měl bejt ideální ;{)>

pizlicka

dost veci prehanim,radeji nic nezkousim,a protoze vseho moc skodi a nic bych nezazila,menim od zakladu svuj zivot i s bydlenim,takze zacinam neco delat,tudiz zkazim a asi se moc nenasmeju.