autacek

Smí se s kočkou v přepravce do hypermarketu?

Odpovědi
Mc Merkurion

… fascinuje mne, jak si někdo myslí, že ten jeho miláček je fajn a čistotný, a pak tahaj po nákupáku psa (ty malý gaučáky) či kočku v taškách >>> dycinky platilo, že ne, tak nevim, proč by se to mělo měnit … ale dnešní doba je divná, takže vše je možný …

nyjono

Pokud vím, tak by neměl být problém.
Přece ji nenecháš v přepravce před vchodem.

marci1

Do obchodu s potravinami rozhodně ne. Kočka v přepravce může močit, kálet nebo zvracet. ☹

hapiky

Zákaz platí, i kdyby byla ve zlaté kleci.

dubraro

Domnívám se, že zákaz vstupu se psy platí i pro kočky a ostatní zvířata.

Mp2

Na silnici máš buďto vystražnou ceduli s krávou, koňem, srnou…
Podle toho poznáš, zda jde o domácí nebo zvěřinu..

Zákazová cedule se PSEM označuje, že tam zvířata proste nesmeji..
Je to lepši, než psát „zákaz vstupu se zvířaty“…

Nedávno jsem vidél týpka, co venčil dogu s papouškem na rameni.. Ten by si to ale nelajznul do obchodu