Lorrien

Smí se na odpovědích kouřit?? :)

Původně jsem se chtěla zeptat, jestli jste si jako mladiství kupovali cigarety, ale tady by se mi veřejně nikdo nepřiznal… :D

Odpovědi
ten který je

Jako mladiství jsem si cigarety bez problému kupoval a koukej to típnout nebo dostaneš ban.:-)

iceT

Já jsem už jako velmi mladá kupovala cigarety pro tátu s běžným nákupem,tehdy bylo celkem jasné,že to nemám pro sebe,i pivo mi prodali.