toxino007

Smí se Českou poštou poslat tabák (po ČR)?

Dobrý den, smí se poslat tabák Českou poštou po ČR? (přibližně 1kg)

Nejlepší odpověď
Awe

A proc by ne? Je to vec jako kazda jina… A ted me napada, stejne na poste vi hovno co je v baliku.

Další odpovědi
Emefej

Můžeš poslat třeba i čaj.

anonym

je tam jen jeden problém, aby ho někdo po cestě nevyhulil komplet i s adresou

milnov

Neviděl bych v tom problém. Kdyžtak mrkni sem https://www.ces­kaposta.cz/ra­dy-a-navody/jak-poslat-zasilku-do-zahranici – píšou tam o spotřební dani atp, ale nic o problému s posíláním konkrétního produktu :)