petra15

Smejí mít vojacky a policistky silikonová prsa ?

Nejlepší odpověď
ten který je

Můžou ale musí je mít natřeny na khaki.

Další odpovědi
zzzzz

Policistky je mít můžou. Mám kámošku u policie a ta je má .-)))
Vojačky určitě taky, ale tam mají náročnější fyzické testy, tak asi nějaké obří by ji vadili.

zjentek

do budoucna se pro bezpečnostní sbory plánují prsní implantáty povinně a zdarma ..z neprůstřelných materiálů

marci1

A proč by nemohly ? Jako že by nevypadaly jako chlapi ? 🙂

Questman

Haha, samá vtipná odpověď ale mě to přijde jako celkem zajímavá otázka.
Jsem si jistý, že pilotky stíhaček (jestli teda nějaké jsou) silikonová prsa mít nemůžou, kvůli přetížení. Jestli to platí i jinde, to nevím. U prostých vojaček to asi zakázané není ale je v jejich vlastním zájmu je nemít, protože jim to zhoršuje pohyblivost ale jestli zvládnou testy, tak asi problém nebude.

Jikra

Questmane představ si to, že jsou a nevím jak je to možný ale je jich dost.
Tím myslím pilotky stíhaček. Dokonce i v našem letectvu byla žena, co lítala na Migu.
A konkrétně v americkém letectvu jich je spousta, stačí zagůglovat.

Questman

Však já říkal, že to nevím :D
Jako, upřímně, mě to ani moc nezajímá -_-