Avatar uživatele
Jahoda

Smažíte ovoce?

Já to dělám jako dezert. Buď na másle osmažím jablko se skořicí nebo skořicovým cukrem. Anebo osmažím banán. Na něho používám, šlehačku, tekutý karamel, tekutou čokoládu, med nebo nějaký slabý alkohol. Ale pokaždé udělám jiné varianty. Nikdy nenapatlu všechno na jeden banán…

Děláte také takové dezerty? jak Vám chutnají?
Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Retko, BEAES, hanjimka, aramah, anonym, bobánek před 4851 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Jen ten banám dělám jednou jsem si ho koupila v Brně moc mi zachutnal a když mě chytne slina tak si ho udělám

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanjimka

Máme rádi jako podzimní večeři třeba Jablka v županu.Jablko na kolečka,obalit v těstíčku asi jako na lívance do kterého dám trochu skořice a osmažit.Mňam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

já vyšlehám jogurt a tvarohem,na másle osmahnu broskve ktreré dám na to a pokapu medem,taky je to dobré

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

To mě nikdy nenapadlo, zní to zajímavě. Takovej smaženej ananas s čokoládou… jaj :o) Ale asi by to muselo bejt hodně, hodně dobrý – jinak do sebe ovoce cpu spíš násilím kvůli vitamínům. A ty se tím smažením zničí, ne? Takže tím odpadá hlavní důvod, proč do sebe ovoce rvu – že je to zdravý…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ano smažíme to nejlepší co se smažit dá. Řízek :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ještě jsem to nedělala, ale teď asi začnu 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Já si smažím taky banán, ale vždycky jen na másle.Má to neodolatelnou chuť.Nahoru šlehačku a na ni ještě nějakou dobrotu podle momentální chuti. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek