Jahoda

Smažíte ovoce?

Já to dělám jako dezert. Buď na másle osmažím jablko se skořicí nebo skořicovým cukrem. Anebo osmažím banán. Na něho používám, šlehačku, tekutý karamel, tekutou čokoládu, med nebo nějaký slabý alkohol. Ale pokaždé udělám jiné varianty. Nikdy nenapatlu všechno na jeden banán…

Děláte také takové dezerty? jak Vám chutnají?
Díky

Nejlepší odpověď
panenka

Jen ten banám dělám jednou jsem si ho koupila v Brně moc mi zachutnal a když mě chytne slina tak si ho udělám

Další odpovědi
hanjimka

Máme rádi jako podzimní večeři třeba Jablka v županu.Jablko na kolečka,obalit v těstíčku asi jako na lívance do kterého dám trochu skořice a osmažit.Mňam.

anonym

já vyšlehám jogurt a tvarohem,na másle osmahnu broskve ktreré dám na to a pokapu medem,taky je to dobré

Terryle

To mě nikdy nenapadlo, zní to zajímavě. Takovej smaženej ananas s čokoládou… jaj :o) Ale asi by to muselo bejt hodně, hodně dobrý – jinak do sebe ovoce cpu spíš násilím kvůli vitamínům. A ty se tím smažením zničí, ne? Takže tím odpadá hlavní důvod, proč do sebe ovoce rvu – že je to zdravý…

Miroslavst

Ano smažíme to nejlepší co se smažit dá. Řízek :D

ReHu

Ještě jsem to nedělala, ale teď asi začnu 🙂.

janek66

Já si smažím taky banán, ale vždycky jen na másle.Má to neodolatelnou chuť.Nahoru šlehačku a na ni ještě nějakou dobrotu podle momentální chuti. 🙂