H-A-N-Y

Smazani uctu na FaceBooku – vyreseno – ctete

Zdravim, cetl jsem otazku na tema jak smazat ucet na facebooku, ale ani jedna z tamnich odpovedi nepomuze na 100%. Nemuzu napsat odpoved do tamniho vlakna, protoze je zamcene, a tak jsem zalozil tuto otazku/odpoved.
Pro ty co chteji DEFINITIVNE smazat ucet na facebooku, at uz z jakehokoli duvodu, mohou tak ucinit s pouhym odkazem, ktery se ukryva v hlubinach facebook napovedy.
Odkaz je:
https://ssl.fa­cebook.com/hel­p/contact.php?show_for­m=delete_accou­nt&__a=3
Doplňuji:
Odkaz samozrejme nebude fungovat pokud dotycny nebude prihlasen na FaceBooku ;)

Odpovědi
panenka

mockrát děkuji za vaši radu protože ještě nedávno když jsem svůj účet na Facebooku chtěla smazat tak mi to nešlo.Jsem ráda že jste mi tak poradil/a pro příště budu vědět co dělat.

ReHu

Díky za info, jen ten odkaz mi nějak nefunguje. Je celý??

OK, díky.