astroamateur

Smazání koše z plochy

Co by se stalo kdybych si smazal koš z plochy? Kam zmizí? Co dál?

Nejlepší odpověď
www

Stane se pouze to, že zástupce z plochy zmizí, vlastní koš ale ne. Pak ho tedy budeš hledat složitěji, než jsi zvyklý. 😉

Další odpovědi
pl4toon

Prostě se zástupce koše z Plochy přesune do koše :D Zobrazit nebo skrýt zástupnou ikonu koše je možné v nastavení Plochy, kde jsou volby pro zobrazení systémových ikon na Ploše.

nonnel

Tak jak píše www. Jestli máš OS W7, tak ti poradím jinou fintu. Pravou myší klikni na plochu a vyber z PopUp možnost Nový-->Zástupce. Do „Zadej umístění položky“ napiš %systemroot%\ex­plorer.exe shell:recycle­binfolder. Zadej si název Koš. Klikni pravou myší na zástupce a vyber Vlastnosti-->Změnit ikonu. Vyber ikonu koše. Klikni opět pravou myší na zástupce a z nabídky vyber „Připnout na hlavní panel“. Zástupce na ploše vyhoď a na ploše skryj všechny ikony. Teď máš koš na liště a můžeš si jej přesouvat kam chceš.