Lenča59

Smazala sem si účet a nemůžu se odhlásit

Dobrý den, dneska sem si na Blog.cz mazala účet. Chtějí to potvrdit přes mail že to chci opravdu smazat, jenže mě se z tohoto počítače nejde přihlásit na Google takže sem to potvrdila přes jiný počítač. Jenže když sem to smazání potvrzovala, na tomhe počítači sem ještě byla na ten účet přihlášená a teď když kliknu na odhlásit se tak se mi zobrazí ,,chyba serveru" xD sakra nevim co mám dělat 😁 děkuju za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Nech to plavat, to jsou zbytky ve vyrovnávací paměti, účet je zrušen, proto ta hláška. Použij ccleaner na vyčištění paměti http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/