Avatar uživatele
Kepler

Smáli jste se někdy tak, že jste měli vy nebo okolí obavy o své zdraví? Jedno jestli fyzické či psychické.

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“

  • Jan Werich

https://pixaba­y.com/cs/surre­alistick%C3%A9-halloween-kostra-bat-977962/

Upravil/a: annas

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, briketka10, gagaga, marci1, jirka F, gecco před 2604 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Po operaci na chirugii jsme ležely 3 na pokoji a probíraly, co se dalo.

Zjistily jsem, že máme jednoho společného známého a některá z nás začala vyprávět jeho legrační „úlety“. Smály jsme, jenže za zašité břicho jsme se nemohly popadnout.

Musely jsme zatnout zuby, vzpomínám si, .že jsme vydávaly jen jakési skřeky, protože břicho bolelo, horší kdyby praskly stehy. Smích neléčil, ale veselá mysl snad ano.

Dokonce se přišla na nás podívat sestřička, co se děje, že takový jekot dlouho neslyšela.

Bylo to před velikonočními svátky, takže jsme si v nemocnici všechny pobyly déle. Připadala jsem si jako „na dovolené“..

Když jsem ležela na neurologii s kapačkami, nikomu nám do smíchu nebylo.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?redy Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ani fyzické, tím méně psychické, zdraví smíchem (jsi-li jinak zdráv) řehotem neohrozíš…
😉
Ale jednou jsem měl při smíchu trochu obavy ohledně postihu ´nadřízeným´ – a jo, oprávněně…
Ředitelská důtka za ´zešměšnění pedagoga´…
😉
Naštěstí mám takové ´starosti´ už dlouho za sebou – a to i pokud jde o mé děti…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ano. Moje okolí si to už dokonce myslelo několikrát, že nejsem úplně v pořádku, a to nemluvím jen o lidech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ještě dnes mě bolí břicho ze smíchu a při povídání o tom s kolegou mi ten řekne, prosímtě nech toho :D
Bývalého kolegu požádala jedna paní, jestli by ji neskácel jabloň na zahradě. No bez problémů říkal. Jednoho dne se do toho pustil a ještě jí to tzv. nametroval. Pani mu donesla pívo za ochotu a nechala mu i nametrované dřevo. Asi druhý den nás potkala a říká, že pokácel místo jabloně švestku a ona chudák loni poprvé rodila. Ale vzala to v pohodě.
No my se tomu smějem ještě dnes, ale poprvé jsme brečeli smíchy, břicha nás bolela.
Ano, mohlo to být naposledy, co jsme se smáli, protože jsme nedokázali přestat a vše nás smíchy bolelo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Rokio: to od tebe zdrhaly i zježené kočky se vztyčeným ocasem? 🙂

před 2604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Annas – kdysi, po operaci břišní kýly (asi 20 sm šlic) , jsem ležel na pokoji s cikánem (tříštivá zlomenina stehenní kosti), jehož se celá rodina rozhodla rozveselovat…
Mně se chtělo spát, ale v tom přílivu vtipů to fakt nešlo…
Smát se taky nešlo…
Tak jsem šel na záchod – ale to mi zase vynadaly sestřičky, že odpoledne po operaci (ta byla v poledne) fakt nesmím vstávat…
___
Takže se lékařům do péče nesvěřuju…
😉

před 2604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ono to totiž není žádná sranda. Osobně jsem se při nezvladatelném smíchu nejmíň 3× bouchl do hlav, 2× spadl ze židle, jednou ze schodů a jednou i z postele. Nehledě na vysílení a bolavé břišní svaly. Tzv. kolektivní řehot je často neuhasitelný. Už se zdá, že to nejhorší pominulo a je krátké ticho a pak nějaký blbec řekne jedno slovo a jede to na novo. 🙂

před 2604 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Ten kolektivní řehot jsem kdysi poznal při testování …no… něčeho…
Děsné..
Jeden začne, druhej se přidá – a než se první dosměje, dojde vtip i tomu poslednímu – a jede to nanovo… Děsné…
😉
A jo – následuje vystřízlivění, přetažená bránice se brání ještě tak dva dny, hlasivky tejden…
Ale je to i dobrej tréning fyzična pro další příležitosti…
😉

před 2604 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek