oselik

Slyšeliste o experimentu Philadephia??A mys­líte si ,že to je pravda?

Piště svoje názory!

Nejlepší odpověď
mosoj

Jediné co je neoddiskutovatelné je, že projekt existoval a pokusy se prováděly.
Projekt začal koncem třicátých let minulého století a hlavní pokusy se odehrály v roce 1943 – 1944 za spolupráce Alberta Einsteina
a Nikola Tesly, který byl přímo ředitelem projektu. O výsledcích žádné oficiální stanovisko vydáno nebylo, ale lze se oprávněně domnívat že nějaké byly !!
Projekt byl zastaven americkým kongresem
v roce 1969.
Osobně se domnívám, že zastavení projektu souvisí s projektem APOLLO a s tím co posádka na měsíci objevila.

Tušení stínu vydání 1974, Tušení souvislostí
vydání 1980 oba výtisky vlastním.
Ještě mělo vyjít Tušení světla ale rukopis se záhadně po záhadné smrti spisovatele (zubaře) „ztratil“ přímo z redakce vydavatele ???. Ludvík Souček se Na Tušení světla odvolává ve
jmenovaných dvou knihách. Takže se nejedná o výmysl.

Není od věci si přečíst i Vzpomínky na budoucnost od Ericha Von Danikena. Taktéž vlastním vydání 1971. Toto byl záměrně zatracovaný spisovatel za minulého režimu.
Naprosto nezaslouženě. Celá jeho kniha je psána jako hypotéza.

Toto téma sleduji celý život a dá se říci, že řada věcí do sebe začíná po těch několika desítkách let zapadat. Nicméně upozorňuji že to také beru jako hypotézu a neodmítnu nic co se vědecky dokáže.

Zdroj: http://www.dru­ide.estranky.cz/clan­ky/prenos-z-pristani-apolla-na-mesici/Apollo

Další odpovědi
anonym

Zkuste „Tušení stínu“ od L.Součka.
Příp. „Tušení souvislostí“. od téhož.
Pokud to neznáte,samozřejmě.

led

takéto experimenty boli a sú.
Čo sa týka filmu je to umelecká fikcia

SinceX

Tyhle otázky miluji, mámrád fyziku a matematiku vůbec. Co se týče elektromagnetického pole, které vzniklo u ponorky může být pravda ale optické zneviditelnění a náhle objevení o pár set mil, to už mi nedochází mojí hlavou. Co se týče samotného Experimentu, říká se že Einstein to kdysi objevil. jestliže jsi četl příběh o e. Philadelphia, doporučuji se ptát člověka, který se nějak zabývá fyzikou. jinak za otázku ode mě dostáváš hvězdičku :) Mimochodem příběh o experimentu najdeš ve zdroji :)

Zdroj: http://pronet­.me.cz/casopis/pe2­.htm

anonym

Tušení souvislostí můžete najít na http://www.pdfqu­een.com/pdf/tu/­tušení-souvislostí/
. Nevím ani co je pravda.

Zdroj: http://diplodoc­s.cz/