Avatar uživatele
beer

Slyšeli, nebo viděli jste letos u Vás již vlaštovku? Podle pozorovatelů z birds.cz jsou tu už přes týden..

Doplňuji:
Taky tam přispívám, ale já ji zatím neviděl..
http://birds.cz/a­vif/obs.php?re­quest_id=2104528­202#sf=0&dm=0&ur­l_fmt_ver=0.2&i­DisplayLength=25&pa­ger_Pagination­Type=full_num­bers&iDisplayS­tart=0&iSortCol_0=0&i­SortDir_0=des­c¤t_sf_chan­ged=1&d%5BSpe­cies%5D=vla%C5­%A1tovka+obec­n%C3%A1+-+Hirundo+rustica

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: beer

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, www, anonym, anonym, anonym před 4373 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ty „moje“ ještě nedorazily. Jeden pár mívám v bývalé stáji a jeden v bývalé černé kuchyni,tak tam už nechávám pootevřené okýnko.Třetí páreček se zabydlel v chodbě nad dveřmi do bytu,takže všichni musí procházet pod nimi,musíme nechávat stále otevřené ventilačky ve dveřích na dvůr a zahradu a pod hnízdem denně měnit noviny. Za odměnu téměř nemám doma komáry a žádné mouchy. A když se mladí učí létat a občas se motají po zemi,ani obrovské psí obludy tzv"bojové" jim neublíží.To spíš vlaštovčí rodičové útočí a brání. Mám za to,že všechny páry jsou z jedno rodu,protože původně jsem „zdědila“ jeden…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Včera jsem v ČRo slyšela, že se vlaštovky letos zpozdily, k nám zatím nedorazily na rozdíl od čápů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ještě ne, čekám na ně. U nás bývají vždy o něco později.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Zatím letos neviděl ani neslyšel. Je to každý rok trochu jiné, taky pamatuji první vlaštovky spolu s těma „ruskejma“ ve stejné době, kdy to ale bylo už nevím 😁.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek