skorcovaz

Slyšeli jste už o prokrastinaci?

Znáte někoho, kdo tím trpí?

Nejlepší odpověď
annas

Všechny úkoly se snažím plnit hned. Jen zcela výjimečně je odložím.

Co mohu učinit dnes, neodkládám na zítřek, i když někdy se mně to vymstilo…

Ale znám několik jedinců, kteří dělají všechno na poslední chvíli a někdy jim to vychází lépe než mně.

Další odpovědi
mosoj

Já ji určitě mám. mě už bolí všechno a tak to stále odkládám a čekám až to přestane bolet.

ten který je

No trochu to připomíná mne,ale zatím mi vše vychází.Budu asi ten tip jak popisovala Annas.:-)

hanulka11

to je tzv "choroba " kdy člověk stále odkládá věci které měly být už dávno hotové…to naštěstí nejsem

Terryle

Jistě, znám a sama jsem ukázkovej případ. Když jsem se o tom doslechla, moc mě to potěšilo, vždycky jsem si myslela, že jsem prostě líná a flink… :oD

Mili @

jo tak to je nemoc, jo???
to je dobře, že vím, čím trpím!