pizlicka

Slyšeli jste už o kanadských kamnech?

Tak jsem koupila krbova kamna s vymenikem,krasna kachlova trojřadá,dokonce uz mam topenare-chci propojit s elektrokotlem,a čtyřmi radiátory,a topenar mi řekl,jééé kdyby jste se me zeptali,poradil bych vam kanadska kamna.mate s nimi někdo zkusenosti?v cem jsou lepsi?ja mam tyhle-mate s nimi zkušenost?jak často se musí prikladat? http://www.ped­dy.cz/kachlova-kamna-s-vymenikem/kachlova-kamna-s-vymenikem-cerna-hneda-haassohn-treviso

Odpovědi
Pavel68

myslím si, že budou hodně kvalitní, ale zkušenost s nimi vlastní nemám.