Larissa

Slyšeli jste to taky ve zprávách?

„Na zmizení Madlin jsme si vytvořili dva různá názory – buď žije, nebo nežije…“

Kam to lidstvo spěje?

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě, že neuvedli třetí možnost, třeba, že je nemrtvá. Je to děs, chudáci rodiče, musí hodně trpět. Přeji jim, ať se malá najde živá a zdravá.

Další odpovědi
Nikkol

Já na tom nevidím nic nesprávného. Buď žije a potom budeme dělat tohle a zkusíme tamto nebo nežije a bude se dělat tohle. Musí přece počítat s oběma možnostma, pokud si nejsou jistí. Nemůžou přece rodičům dávat marnou naději nebo jim i ten poslední kousíček vzít. Musí dělat svoji práci, která určitě není jednoduchá.