Avatar uživatele
Kepler

Slyšeli jste o této recesi?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/505998-recesiste-vytrolili-volice-a-oslabili-babise-dostanou-pres-milion-korun.html
A ještě si vydělali vydělali miliónek…
Kruciš, kdybych o nich věděl, tak jsem snad šel i k eurovolbám. Možná by mělo úspěch i hnutí „ANO, bude hůř“
Podotázka: (ne)volili jste a proč?

https://pixaba­y.com/cs/vector­s/brexit-v%C3%BDstup-nouzov%C3%BD-v%C3%BDchod-eu-1477302/

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, marci1, aliendrone před 1766 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Chytrý nápad s názvem a vylosované číslo nižší než ANO2011 jim umožnilo sebrat pár hlasů od těch méně bystřejších voličů Babiše…

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Všiml jsem si toho i v hlasovacích lístcích. Ale jo, dobrej nápad 🙂

Volil, ale samozřejmě někoho jiného 😉

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Jedná se o další metodu hojně aplikovanou šmejdy. Je zneužita nepozornost a mentální úroveň určité skupiny voličů. Tyto a podobné aktivity by měly být posuzovány jako trestný čin.
https://www.li­dovky.cz/domov/kvu­li-nazvu-nam-ubrali-hlasy-zlobil-se-babis-na-trollici-spolek-miri-stiznost-na-ministerstvo-vnitra.A190530_173­708_ln_domov_mber

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

ANO, věděl jsem o tom. Jen mi tento způsob recese nepřipadal vtipný a kromě toho už jsem byl rozhodnutý podpořit jiné kandidáty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Hlavně znám už nějakej ten pátek Sejrošku, mrkni se na jejich televizní diskuze, jsou na YouTube a smíchy jsem málem spadla pod stůl :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Muehehe – Sejroška je dobrá. Kdysi jsem viděl její parodii na ty „kosmetické kravky“ (návody na COOL líčení), řehtal jsem se jako kůň. :)

Nechápu proč se dudu zlobí. Je to jen regulérní ukázka toho zač DOOPRAVDY stojí dem(ent)okratické volby a jejich význam. Lepší a názornější reálný příklad by jeden pohledal! ;) :D :D

Myslím si, že si holčina ten milionek zaslouží, je jí přáno! :D :D :D

Keplere >>> Víš jak na dem(ent)okratické volby pohlížím, ale PROTENTOKRÁT bych šel volit s tebou! (pochopitelně jsem o tom taky nevěděl) ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Viděl jsem jejich předvolební klip, ve kterém požadovali nošení národních krojů při jednání europarlamentu. Líbilo se mi to.

dudu > trestný čin? To jako trestat ty voliče, kteří si neumějí přečíst volební lístek?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na adresu ANO vtipkoval při eurovolbách kde kdo. Piráti například do profesí lidí na své kandidátce zakódovali text „BUREŠIČAU“ (Bojovnik za opensource, Ukulelista, Reprezentant v psp, Ekolog, Školitelka, Investicni vyzkumnik, Členka vyzkumneho centra, Aktivista, Ustavni pravnik) … ale že bych stranu chtěl volit kvůli podobné hlouposti to bych opravdu svůj hlas prodal VELMI LACINO.

V případě „vytrolíme“ bych si musel uhryznou ruku, než jim hlas dát, bez ohledu na to, že recese to byla zábavná, volit je by byl projev extrémní nezodpovědnosti.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Já si sice taky myslím, že dost lidí se spletlo, ale že to nebylo rozhodující. Našinec není zas tak úplně blbý a má smysl pro humor a recesi. Jak říkal kterýsi nacistický pohlavár: Češi jsou smějící se bestie…

před 1766 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Řekl bych, že právě TOHLE je typické pro českou náturu. Ukázkové haškovské vyjádření/vzkaz těm šmejdům. Mají někde něco podobného ve světě? Frantíci podpalují auta a rozbíjejí výlohy, my vytrollíme europarlament – BOŽÍ!! :D :D :D

před 1766 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Mě spíš pobavilo, že si Babiš hned v prvním vyjádření po volbách, po proběhlé předvolební KAMPANI, veřejně postěžoval, že to byla „kampaň“. To už snad není ani normální, ne?

před 1766 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, ani jsem nevolil, a výsledky tohoto hnutí ukazují na kvalitu voličů …

před 1766 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek