Zlatý

Slyšeli jste o této recesi?

https://www.novinky.cz/…
A ještě si vydělali vydělali miliónek...
Kruciš, kdybych o nich věděl, tak jsem snad šel i k eurovolbám. Možná by mělo úspěch i hnutí "ANO, bude hůř"
Podotázka: (ne)volili jste a proč?

https://pixabay.com/…

Nejlepší odpověď

Bronzový

Chytrý nápad s názvem a vylosované číslo nižší než ANO2011 jim umožnilo sebrat pár hlasů od těch méně bystřejších voličů Babiše...

Další odpovědi:

Zlatý

Všiml jsem si toho i v hlasovacích lístcích. Ale jo, dobrej nápad :-)
---
Volil, ale samozřejmě někoho jiného ;-)

Zlatý

Jedná se o další metodu hojně aplikovanou šmejdy. Je zneužita nepozornost a mentální úroveň určité skupiny voličů. Tyto a podobné aktivity by měly být posuzovány jako trestný čin.
https://www.lidovky.cz/…

Stříbrný

ANO, věděl jsem o tom. Jen mi tento způsob recese nepřipadal vtipný a kromě toho už jsem byl rozhodnutý podpořit jiné kandidáty.

Stříbrný

Hlavně znám už nějakej ten pátek Sejrošku, mrkni se na jejich televizní diskuze, jsou na YouTube a smíchy jsem málem spadla pod stůl :)

Stříbrný

Muehehe - Sejroška je dobrá. Kdysi jsem viděl její parodii na ty "kosmetické kravky" (návody na COOL líčení), řehtal jsem se jako kůň. :)

Nechápu proč se dudu zlobí. Je to jen regulérní ukázka toho zač DOOPRAVDY stojí dem(ent)okratické volby a jejich význam. Lepší a názornější reálný příklad by jeden pohledal! ;) :D :D

Myslím si, že si holčina ten milionek zaslouží, je jí přáno! :D :D :D

Keplere >>> Víš jak na dem(ent)okratické volby pohlížím, ale PROTENTOKRÁT bych šel volit s tebou! (pochopitelně jsem o tom taky nevěděl) ;) :)

Stříbrný

Viděl jsem jejich předvolební klip, ve kterém požadovali nošení národních krojů při jednání europarlamentu. Líbilo se mi to.

dudu > trestný čin? To jako trestat ty voliče, kteří si neumějí přečíst volební lístek?

Zlatý

Na adresu ANO vtipkoval při eurovolbách kde kdo. Piráti například do profesí lidí na své kandidátce zakódovali text "BUREŠIČAU" (Bojovnik za opensource, Ukulelista, Reprezentant v psp, Ekolog, Školitelka, Investicni vyzkumnik, Členka vyzkumneho centra, Aktivista, Ustavni pravnik) ... ale že bych stranu chtěl volit kvůli podobné hlouposti to bych opravdu svůj hlas prodal VELMI LACINO.

V případě "vytrolíme" bych si musel uhryznou ruku, než jim hlas dát, bez ohledu na to, že recese to byla zábavná, volit je by byl projev extrémní nezodpovědnosti.

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

Já si sice taky myslím, že dost lidí se spletlo, ale že to nebylo rozhodující. Našinec není zas tak úplně blbý a má smysl pro humor a recesi. Jak říkal kterýsi nacistický pohlavár: Češi jsou smějící se bestie...

Stříbrný

aliendrone

Řekl bych, že právě TOHLE je typické pro českou náturu. Ukázkové haškovské vyjádření/vzkaz těm šmejdům. Mají někde něco podobného ve světě? Frantíci podpalují auta a rozbíjejí výlohy, my vytrollíme europarlament - BOŽÍ!! :D :D :D

Bronzový

Pepa25

Mě spíš pobavilo, že si Babiš hned v prvním vyjádření po volbách, po proběhlé předvolební KAMPANI, veřejně postěžoval, že to byla "kampaň". To už snad není ani normální, ne?

Zlatý

Mc Merkurion

... ne, ani jsem nevolil, a výsledky tohoto hnutí ukazují na kvalitu voličů ...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5584
Zlatý led 2974
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý annas 2519
Zlatý briketka10 2447
Zlatý Kepler 1850
Zlatý marci1 1826
Zlatý quentos 1707
Zlatý iceT 1585
Zlatý mosoj 1585

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.