skorcovaz

Slyšeli jste o pránické výživě?

Je vůbec fyzikálně možné takto se „stravovat“, nebo je to nesmysl?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hanulka11

Pravda

Doplňuji:
dost jsem o tom slyšela- takový člověk, musí mít úplně jiné myšlení a být 100% ukázněný
http://www.pranicka-vyziva.cz/otazky-a-odpovedi.html
osobně bych to nedokázala

Orange

Nesmysl

Doplňuji:
Stačí zapřemýšlet a dojdeš k názoru, že je to hovadina.

pusinka50

Nesmysl

Já se dost zajímám o čistou energii a takovéto podobné věci, ale tohle je podle mě pitomost. Jídlo potřebujeme, když budu jíst 1× denně a mezitím držet půst, tak se za půl roku zhroutím únavou a vyčerpáním. Dostat se do vyšší úrovně vědomí není tak snadné, je třeba začít myslet úplně jinak než jsme zvyklí a vnímat tu energii kolem nás a představovat si ji i její pozitivnost, ale zcela jistě nás ta energie nezasytí, akorát nám bude špatně od žaludku.