annas

Slyšeli jste o nebeském úkazu svítící kříž?

Prý toto znamení údajně utvářelo dějiny Evropy.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Slyšela, ale stejně jsem googlovala:

Nebeský úkaz svítící kříž s nápisem: ,In hoc signo vince' (V tomto znamení zvítězíš)" údajně spatřil na obloze římský císař Konstantin roku 312 n. 1. Byl to rozhodující krok ke spojení Římské říše, rozdělené tehdy na čtyři části, signál pro císaře, že impérium může zachránit před rozpadem jenom nová společná platforma – nové státní náboženství. Znamení prý ale vidělo celé vojsko. Sílu znamení využil politicky – porazil své odpůrce, stal se císařem sjednoceného římského impéria. Položil základy rozštěpení Evropy, tím že prohlásil Byzanc jako Konstantinopol za druhé hlavní město….

http://tajomstva­.org/uryvky/va­lecnici-ze-shamaly/

Další odpovědi
GM

V časopisu Medium, už nevím které číslo, jsem četla, že svítící kříže se v posledních letech objevují na mnoha místech, u nás i třeba v Německu i jiných zemích, – např. na zdech domů. Jejich zdroj je údajně neznámý.