annas

Slyšeli jste o lupině? Co to je?

Prý se má uplatnit i ve výživě lidí. Současně se využívá víc u zvířat.

Nejlepší odpověď
benaja

Jo,jo slysel,ovsem ma to byt nejaky asi bob,tak ja nejim ani soju,pujde asi o neco takoveho,ale to se nas masozravcu netyka.

Další odpovědi
oskar

Lupina je rostlina okrasná.U nás se tomu říká vlčí bob.

vagra

Je to luštěnina,podobná soji.
Boby Lupiny navozují pocit sytosti, ovlivňují hodnoty krevního cukru, hladinu krevních tuků a zlepšují vyprazdňování.
Mohly by být prevencí takzvaných civilizačních chorob.

Zdroj: V.E.

elektrikář

Vím že se zbíraly semena pro přikrmování zvěře. Jako každá lesní kytka bude obsahovat nějaké léčivé látky. k jídlu jsou ta semínka moc malá.