zjentek

Slyšeli jste nějaké informace o mrtvejch?

..kde je vlastně teď těch cca třista osob z toho čerstvě sestřelenýho stroje? :o
Doplňuji:
no vidíte, jak to báječně vyšumělo do ztracena. Tři sta osob jako prd. Vzpomene si po tý události ještě někdo z vás na ty čtyři vojáky, co je potrhala ta trhavina? A když dám ty dvě události do kontextu, myslíte, že mělo cenu o těch čtyřech vůbec veřejně psát? :o

Nejlepší odpověď
annas

Ukrajinský zdroj uvádí, že bylo nalezeno 196 mrtvých těl. Pátrací a záchranné operace zahrnují 380 lidí včetně 100 lidí z DS. personálu včetně potápěčů a 20 člelnů zvláštních . jednotek.

http://rss.no­vostimira.com/n_64472­15.html
Doplňuji:
Novější informace:
Premiér Ukrajiny Arsenij Jatsenjuk v pondělí řekl, že už našli 272 mrtvých těl, 251 z nich je uloženo ve lednici na stanici Torez v Donětském kraji.
http://www.bbc­.co.uk/ukraini­an/politics/2014/07/14­0721_refrigira­tors_torez_mh17_vc­.shtml

Další odpovědi
marci1

Trosky letadla a lidská těla jsou na okruhu 10–15 čtverečních kilometrů, takže to nebude opravdu lehké, všechny oběti identifikovat. ☹
Doplňuji:
Každý zmařený lidský život je tragédie, ať se už stane cokoliv. ☹

www

Neslyšel, ale ráno četl, že zatím ne všichni, ale většina byla nalezena.
Zdroj iDnes

Quimby

No vzhledem k tomu, že letadlo explodovalo v těch 10kilometrech, tak bohužel hodně těl skončilo daleko od místa dopadu. Co sem četl, tak jich zatím mají něco přes 150, zbytek se hledá.
Řekl bych, že po identifikaci budou převezena k rodinám.

mosoj

Dočkej času, aby to nebyl klid před bouří !

annas

Vím, že správně česky patří Doněcká oblast. Ale část věty jsem upravovala, název pak okopírovala a nevšimla si tvaru ts. 🙂

johana 56

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/342888-vlak-s-ostatky-mrtvych-ze-sestreleneho-boeingu-se-vydal-na-cestu.html

zjentek

marci1: každý zmar je tragédie