Peter Kus

Slyšela jsem, že skleněná umyvadla jsou takřka nerozbitná, je to pravda?

Nejlepší odpověď
gecco

Slyšel jsem, že obrněná vozidla jsou takřka neprůstřelná, je to pravda?
:-OOO

Máš vzácný dar položit otázku jako naprosto nemyslící člověk, naprostý pitomec…

  1. jak která umyvadla
  2. jak čím rozbitná

Každopádně – za použití dostatečného násil jsou rozbitná všechna…!

Další odpovědi
Pepa25

Všechno je rozbitné … Je možné, že některé skleněná umyvadla jsou zhruba stejně rozbitná jako keramická, pokud to tak bylo myšleno …

Emefej

Není to pravda. Všechno se dá rozbít, je to jenom otázkou vynaložené námahy. Kovová umyvadla jsou ještě nerozbitnější než skleněná a přesto se dají rozbít.

honza19hk

to asi těžko.
vše se dá rozbít, neprůstřelný sklo taky prostřelíš když vezmeš vhodnou zbrań a ráži.

anonym

Nemyslím, že by to byla pravda. Sklo je sice tvrdé, ale křehké.
Ale třeba tohle umyvadlo, tak to bych brala hned, nádhera…
http://cms.tvuj­dum.cz/userda­ta/images/25053vkou­pelnaobklad.jpg

Serkan

Skleněná umyvadla jsou vyrobena z kvalitního , tvrzeného skla . Nejde však přímo o nerozbitné sklo , ale o vysoce odolné sklo o síle cca 1,5 – 2 cm . Takřka nezničitelná jsou spíše umyvadla z litého mramoru ...... dobré ceny a kvalitní výrobky se spoustou informací jsem nedávno navštívil a zakoupil na jednom shopu. Info,které nebylo na webu ochotně podali v komunikaci mailem. Tuším,že LUX-AQUA.cz .