Avatar uživatele
Monie

Slyšela jsem, že od roku 2013 musí mít každý řidič, který vykoná zkoušky označen značkou Z-začátečník.

Moc jsem tomu nevěřila, bohužel už jsem tuhle nálepku na jednom autě viděla. Tak by mě zajímalo, co je na tom pravdy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Nalepku „zacatecnik“ si muzete bezne koupit, ja na ni narazim na autech dnes a denne. Napriklad se podivejte sem: http://www.zbo­zi.cz/?q=samo­lepka%20zacatec­nik

Ze by to melo vstoupit v platnost, o tom jsem neslysel. [Nicmene je to mozne.]

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lukas.zmizik

neco v tom smyslu plati nyni ve francii, tam nalepku „A“ musi nosit 3 leta od ziskani ridicaku…

co bude zde, se nevi (ohledne tohoto a dalsich zmen silnicniho zakona 361/2000), u nas je totiz zvykem, ze k zakonu, ktery jeste neni schvalen, uz vychazeji novelizace, je to takovy holubnik

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Na některé řidiče v našich končinách značka „Z“ působí jako rudý hadr na krocana. A hned předvádí své ego, jak je dobrý řidič a kolikrát začátečníka vyplaší natolik, že zazmatkuje.
Ale nebylo by od věci, aby takové označení na autech bylo. Někdy třeba na dálnici by člověk lépe pochopil, proč ten předemnou v novém moderním autě se tak „loudá“. A i nějaký ten zmateček na silnici by se dal včas předvídat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Monie, není to pravda.
Slyšela jste lež.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek